Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

07.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuuba
Babaannemi geçen yıl kaybettim.annemden öteydi.hala çok üzülüyorum ağlıyorum.ona çok dua okuyorum onun için çok hayır yapıyorum.hep aklımda.Rüyamda bir evdeyiz.babaannem yanında bir arkadaşıyla benim olduğum odaya geliyor.sonra mutfakta masanın üzerinde poşetin içinde tulum peyniri var kesmeye çalışıyor.sanırım ekmek de vardı.kahvaltı hazırlıyor gibiydi.ii görünüyordu.usul usul da bişeyler konuştuğunu hatırlıyorum. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babaanneniz henüz ara boyutta. Halen bedenliymiş gibi gibi davranıyor. Siz de ağlayarak, üzülerek o halden ölüler boyutuna geçmesine engel oluyorsunuz. Siz ağladıkça,onu düşündükçe o maddi alemle bağlantısını kopartamıyor bir türlü. Siz ona iyilik yapmıyorsunuz böyle davranarak. Arama bölümüne "yeni ölmüş" "yeni ölen" yazıp önceden yaptığım yorumları okursanız daha iyi bilgi sahibi olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA