Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

15.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sena
Eşimi 1 ay önce kaybettim 3 tane çocuğum var en küçüğü 8 aylık rüyamda eşimi görüyorum elimi sıkı sıkı tutmuş beni kendi mezarlığına götürdü bana mezar beğenmemei söyledi yanından beğendikten sonra kaz dedi kazdım kazdım tam dibe yaklaştığımda bebeğim uyandı. şimdiden teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun; sabırlar diliyorum. Rüyanızda gerçekten de eşinizle konuşmuşsunuz. Ölülerin ruhları, dünya zamanı ile yaklaşık iki yılı bulan bir süreçte yaşamla ölüm arasında bir boyutta bekletilir. Bu süreç vicdan muhasebesi, ruhun tedavisi ve ölümü idrak etmesi için gereklidir. İlk birkaç ay ruh öldüğünün farkında olmaz ve sevdiklerini de ölmediğine ikna etmeye çalışır. Sizin rüyanıza bir kez girdi ise yeniden girecektir. Aslında ben rüyanızıa girmek derken sizin onun hayallerinin içine girmenizden bahsediyorum. Çünkü gördüğünüz bir rüya değil. Sizi düşünceleri ile ara boyuta, kendi hayallerinin içine çekmiş. Bunu yapabildiğinize göre ara ara yeniden sizi kendi hal'inin içine alacaktır. Orası bir mekan değil bir durumdur, hal'dir. Bu konuda önceden de çok yorum yapmıştım, isterseniz onları da okuyun. Anlattığınız rüya onun ölümü idrak halinde olduğunu söylüyor. Zaten yaklaşık iki yıl boyunca onu gördüğünüz rüyalar hiç bir zaman haberci olmayacaklar. Daha sonrasında onu gördüğünüz rüyalar gerçek rüya olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA