Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZDAN PARA ALMAK

04.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zelisvege
Merhaba babamın bana rüyamda para vereceğini görmüştüm.sizde iki yıldan fazla olduysa havadan bir para veya büyük bir vaad olabilir demişsiniz.yorumlarınız için teşekkür ederim.babam öleli anca bir sene bir sene 4 ay oldu..neye yormalıyım...aslında o gece çok istedim babamı görmeyi..dua etmiştim göreyim diye..görünce onu çok mutlu olmuştum açıkçası rüyamın bana ne mesaj verdiğini anlamak için size yazdım..kesinlikle bir mesaj olmalı diye düşünüyorum..çünkü babam pek öyle para vermezdi..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenlerle ilgili çok yorum yaptım. Arama bölümüne yeni ölen, yeni ölmüş yazıp yorumlarımı okuyun. Babanız size gerçekten para vermek istiyor ama ben nedenini bilemem. Belki de maddi zorluk çekmenizi istemiyordur. Rüyanın bütününe yorum yapmaya çalışmayın; babanız şu anda sanki yaşıyormuş gibi davranıyor çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA