Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN KİŞİLERİ GÖRMEK

15.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayça
Rüyamda gerçek hayatta allah dostu bir amca vardı tanıdığım ,kısa bir süre önce vefat etmişti onu gördüm bir arkadaşım evine çağırmış mısır alıp yemek için ,amca geldi bende arkadaşımdayım oturdu bana baktı dediki sen çok mutsuz olacaksın gün yüzü görmiyeceksin uyku yüzü görmeceksin ve buna benzer çok kötü şeyler bende çok üzüldüm rüyamda, dedimki tövbe etsem olurmu çok üzgün bir şekilde,dediki ona bakmam lazım kalktı gitti fakat mısırda bulamadık yiyemedi gitti..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer bu kişi öleli uzun zaman olsaydı söylediklerine itibar ederdik. Ama amcanız yeni ölmüş. Onun ruhu şu anda ara boyutta ve bir tür hayaller aleminde. Siz muhtemelen onun hayallerinin içine girdiniz. Sizi bulmuşken korkutmuş olmalı. Yeni ölen insanlar sağlıklarındaki mizaçlarını korurlar. Anlattıklarımı daha net anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA