Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN KİŞİLERİ GÖRMEK

01.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilek Karabey
Merhaba annem bi kaç ay önce sürekli teyzemi hamile olarak rüyasında görüyordu. Teyzem 2 ay önce vefat etti fakat annem yine aynı rüyayı gördü ve bu kez teyzemin bi erkek çocuğu dünyaya getirdiğini gördü acaba bu rüyanın anlamı nedir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağ olsun. Hamilelik ruhun sıkıntısıdır. Demek ki anneniz, teyzenizin ruhunun bu dünyaya veda edişini hissetmiş. Teyzeniz yeni öldüğü için ruhu ara boyutta ve kendini hala bedenli sanıyor. Maddeye bağlanan (bedene) enerji (ruh) ona sıkı sıkı yapışı. Bedenden ayrılmak ruh için ağır bir travmadır. Uzun zaman bunu kabullenmekte zorlanır. Ara boyut ruhların ölümü idrak etmeleri ve vicdanları ile yüzleşmeleri için gereklidir. Her ruh, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıla yakın bir süre bu boyutta hayaller dünyasında kalır. Sonrasında enerjisi ilk günki haline dönünce ölüler katına geçiş yapar. Bu süreçte onu tıpkı yaşıyormuş gibi, rüyalarınızda görürsünüz. Bu rüyaların çoğu onun hayalleridir. Çünkü ruh, sevdiklerini kendi hayallerine çekerek ölmediğini ispat etmeye çalışır. Ben bu konuda çok yorum yaptım; arama bölümünü kullanarak "yeni ölen" yazın ve diğer yorumlarımı da okuyun. Başka soracağınız bir şey olursa yeniden yazarsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA