Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

26.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esra
Rüyamda geçen sene intihar eden bir arkadaşımı gördüm. internetten eski fotoğraflarını görüyorum kimsenin cesaret edemediği yüksekliklerde manzaralarda fotoğrafları varmış ve hatta evliymiş düğün fotoğraflarını görüyorum.damatlıkla fotoğraf ve videolarını görüyorum hepsinde gülüyor hepsinde çok mutlu. Daha sonra beraber bilmediğim bi mahalledeyiz ben aslında ölmedim diyor çok seviniyorum.perşembe-cuma gecesi ve tüm gece onla ilgili rüya görmekten çok etkilendim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arama bölümüne yeni ölen yazarak çıkan yorumlarımı okuyunuz lütfen. Arkadaşınız ara boyutta ve siz onun yanına çıkmış onun hayallerinin içinden geçmişsiniz. Sanırım ruhu daha yeni kendisine gelebilmiş. İntihar durumlarında ruh çok ağır yaralar alır ve iyileşmesi çok uzun sürer. Bu nedenle kutsal kitaplarda intiharın çok günah olduğu söylenir. Bundan sonra da onu sık sık görebilirsiniz rüyanızda çünkü sizi hayallerine çekecektir. Ruhlar ara boyuta çıkan sevdiklerini mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA