Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN BİRİ İLE KONUŞMAK

13.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen suicide
Rüyamda geçenlerde intiharla hayatını kaybeden arkadaşımla nemrut tepesine çıktık.Bana yemeği sen seç dedi ve beraber pide yedik. Ona neden yaptığını sorduğumda yedi neden sıraladı.Bunlar arasında dini, ailevi sebepler ve anlamını bilmediğim Ato kelimesi vardı."Eve gitmek istiyorum" dedi.Bu beni çok yaraladı. Öldüğünü bilerek yine de kurtarmaya çalıştım. Beni sadece ölümümü kabullenenler görür, dedi.Bunlar aşılacak konular keşke biriyle paylaşsaydın dedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın ruhu şu anda bir ara boyutta. Yaklaşık iki yıl kadar sonra ölüler katına çıkacak. Bu süreç bir mekandan çok bir hal içinde geçecek. Kendi hayallerinin içinde, acıları, sevinçleri yaşayaca ve vicdan muhasebesi yapacak. Genelde bu hal içinde ölümü idrak etmek zordur ancak anladığım kadarı ile arkadaşınız bunu sindirmiş. Bu durumda sadece ruhunu tedavi etmek için bu hal içinde bir süre kalacaktır. Size söylediklerinde ilahi bir şey aramayın. O şu anda bedenliyken düşündüğü gibi düşünüyor. Yalnız "ato" kelimesini araştırın. Açılımı Ankara Ticaret Odası olabilir ama bambaşka bir şey de olabilir. Yeni ölenlerle ilgili çok yorum yaptım. Önceki yorumlarımı okursanız daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA