Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ EVE TAŞINMAK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KARARSIZ
Merhaba, gerçekte bir iş görüşmem old.Olumlu gibi.Rüyamda evlenmişim güya ananemin eski evine taşındım.Babama geçici otururuzküçük sonra daha iyisini alırız diyorum.Ama çilek,vişne reçeli ve haşlanmış dilimli yumurta veriyolar bana dolaba koyuyorum.Yiyecek konusunda sıkıntı cekmiyecegimi düşünüyorum.Bide bu işyerinde gördüm kendimi biri çok eski bir kitap verdi çalışmamız karşılığı.yanımdaki arkadaş homurdandı eski oluşuna.Lavabosu çok pisti terliksiz girmişim hemen çıktım.Çok tsk.ler yorum için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski fikirlerinize geri dönüyorsunuz ve ailenize daha yakın hissedeceksiniz kendinizi. Onlarla daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz. İş arayaşınız esnasında sizinle olan iletişimleri onları daha iyi anlamanıza neden olacak. Bu iş yerine kabul edileceksiniz ama burada yaşadıklarınız size ders olacak nitelikte. Uzun zamandır çalışanların yaşayarak öğrendikleri şeyleri şimdi siz öğreneceksiniz. Sizin için sorun olmayacak, size destek olacak bir aileniz var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA