Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ BİR İŞE BAŞLAMAK

05.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Neye işaret
Bir ise başlamıştım,yeni insanlar.Mutfakta yemek yapanları ve kalabalığı hatırlıyorum.İş yerinden bir yere gidecegiz.Aşçıları bekliyorum bitirsinler diye,bizi bekliyorlar.Hep birlikte aile gibi, büyük bir evde akşam yemeği yiyoruz.Ben çocukların olduğu kocaman ahşap masada onlara anlatarak yiyorum.İşveren uyumaya gitmiş üst kata.Uğrastırıcı yemekler, ne kadar daha yorulmadan yaparsınız diye sohbet ediyordum aşçılarla.Tabaktaki iki yemek te etliydi,rosto ve sulu köfte.Yemem pek normalde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni bir işe başlamak.. Yeni bir iş mi bilmem ama yeni bir gelir kapısı elde edeceğiniz kesin. Başkalarının emeklerinden para kazanacaksınız ve ağzınızın tadı yerine gelecek. Üstelik patron baskısı da yok çünkü patron sizin görmediğiniz bir alanda; örneğin yurt dışında olabilir. Daha önce denemediğiniz şeyler ama size müthiş zevk verecek ve kalabalık bir iş ailesinin içinde mutlu hissedeceksiniz kendinizi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA