Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ BİR EVE GİTMEK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Maviada
Annemle lüksbir arabaya biniyoruz.arabada benim evlncegim kişinin akrabaları varmış(gercekte sevgilim yok)güzel giyinmişler bende biraz utanıyorum anne bizde güzel giyinseydik diyorum.güzel bir villaya geliyoruzeve giriyoruz büyük lüks ev.girişte yatak odası saten Örtü işlemeli yatak var çokgüzel.evden biri bana artık öğle vakti kalkmalar bitti sabah erkenden kalkıp işe gidip akşam 5 te işten cıkıcaksın diyor.disiplinli biryer diye düşünüyorum.annemde acaba acele mi ettin evlenmekle diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam koşullarınızda değişiklik var. Bu rüya yola gelin gideceğinizi ve çok rahat edeceğinizi söylüyor gibi görünüyor. Ancak iş ve disiplin kelimeleri bu tanımın dışında. Yani rüya yolda bir ortak iş yapacağınızı ve çok para kazanacağınızı da söylüyor olabilir. Belki ikisi birden olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA