Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ AYRILDIĞIN SEVGİLİYİ GÖRMEK

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Havuçlu kek
Sevgilimle ayrılalı 4 gün oldu ve her gece rüyamda görüyorum. Dün gece Bir yerdeyiz buluşmuşuz ben bira içelim diyorum ama o sen iç ben içmicem diye ben bir tane bira içiyorum sokakta geziyoruz sonra denize gidiyoruz. Girdiğimiz denizde kocaman bir yengeç var onu görünce çıkıyoruz merdivenden sahile. Merdivendeyken ben elimi çarpıyorum elimden çok az bi kan geliyo bir damla falan . Daha sonra ise sevgilimin ablasının düğünü var oraya gidiyoruz ve benim kalmamı istiyor uyuyalım diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ayrıldığın sevgiliyi görmek.. Sürekli gördüğünüz benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Üstelik ayrılmanız çok yeni; bu nedenle onu rüyalarınızda görmeniz ve size geri döndüğünü düşlemeniz de çok normal. Hatta ayrılmak isteyen siz bile olsanız, bilinçaltı alışkanlıklarından çok zor vazgeçer. Bu rüyalara şimdilik aldırış etmeyin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA