Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEMYEŞİL BAHÇELER GÖRMEK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Merhaba, ben iki gecedir rüyamda yemyesil bahçeler görüyorum.Önce ekilmesi bir bahçe gördüm. En son çok güzel yemyesil bahçeli lüks bir ev gördüm ve aynı evden 2 tane evim varmış ve ben birinde bahçede kime hatırlamıyorum ama yalan söyledim.Uzundu rüyam ama hatırladığım bu çok merak ettim.İki tane aynı ev ve birinde yalan söylüyorum aslında çok büyük bir yalan değildi benim annem babam ayrı ve üvey babamdan öz babam gibi bahsettim. Hemen yorumlarsaniz mutlu olurum. tşkler :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki ev, ailenizin ayrılığından kaynaklanıyor. İki ayrı yuva ya da aile ile ilgili iki ayrı hissiyat söz konusu. Ama siz mutlusunuz ya da bu şekilde, diğerine göre daha iyi yaşıyorsunuz diyeyim. Annenizle babanız birlikte olsalar sanki bu kadar huzurlu olmayacakmış yaşamınız. Tek sorununuz ilgi çekmek için söylediğiniz ufak yalanlar olabilir. Bunun yanlışlığının farkındasınız. Onu da yeneceksiniz zamanla. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA