Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YEMEK YEMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şirin
Rüyamda kızımla birlikte bir hastane bahçesinde ticari bir taksiye bindik kızım önde ben arkada karanlıktı, kızım uyudu bende arkada oturdum kızım, gerçekte genç ama ben onu daha küçük görüyorum sonra şoför arabaya bindi bize dediki ben balıkçıyım bizi bir sahile getirdi arabayı yūksek bir yere park etti aşağıya indi bir adamla birlikte bakıyorum birsūrū balık kasa kasa taşıyorlar önce balıklar küçüktü kasalarda daha sonraki kasalardaki balıklar daha būyüktū sonra tanımadığım bir apartmana, giriyorum apartman önceden çok kirliymiş ama boyamışlar temizlemişler tertemizdi bakıyorum bir masa, masada eşim kızım yemek yiyorlar tanımadığım bir kadın bize yemek getiriyor kızımın tabağında bir sürü kõfte benimde, eşiminde ve eşim bir tabak daha yemek yiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ücretli biri tarafından sürdürülen bir durumdan mesela bir mahkemeden, bir muhasebe işinden kısmetler elde edeceksiniz. Bunları kızınızın geleceği için düşünüyorsunuz. Ve kısmetler sandığınızdan da büyük olacak. Ailecek maddi rahatlama ve sıkıntıların bitmesi söz konusu. Ancak kızınız, sizin istediğiniz biçimde kararlar vermiyor. Onun yolu farklı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA