Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YEMEK YEMEK

06.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin
Rüyamda hastanede kalıyorum kayınvalidem orada temizlikçi.Yiyecek getiriyor bir tabak daha var elinde başkasınınmış o tabaktan bir patates ve köfte alıyorum yeterli gerisi kalsın diyorum.Sarılıp teşekkür ediyorum.Bir erkek çocuğu elinden tutup yürüterek annesine götürüp veriyorum 1 yaşındaymışBayan eşimin arkadaşının eşi normalde oğulları yokBenim çocuğumu bir bayan ayağında sallıyor.Eşimin arkadaşınınerkek oturduğu salonda ben karşı koltukta arkamı dönüp uzanıyorum altımda kot pantolon var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kayınvalideniz sayesinde bir para ya da kısmet elde edeceksiniz hatta başkasının hakkından da bir parçası size geçebilir. Bu durum sizi mutlu edecek. Kayınvalideniz bu kısmeti zor koşullar altında elde etmiş, bunu biliyor olacaksınız. Eşinizin arkadaşına bir müjde var. Siz onlardan önce duyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA