Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEMEK YAPMAK

07.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Bir mutfaktaydım,öğrenci evi mutfağı gibi.mutfak dolabının rafında arkadaşımın ekmek dilimleme tahtası var.raftan aldım baktım.üstünde bir tane ekmek vardı.ekmeğin üstünde bir de arkadaşa hediye alınmış bir paket vardı.şeffaf bir paket.içinde krem rengi çikolatalar ve şekilli güzel mumlar vardı.Sonra başka bir yerdeyim.yanımda Üniversitesiden bir arkadaşım var.onlara dönerek şöyle söylüyorum "insanlar ikiye ayrılır.mutlu ve mutsuz olarak.yine bir mutfaktaydım ocağa haşlamak için patates koymuşum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınız bilinçaltı rüyası. Hepsini alamadım ama konudan konuya atlayan geçişler ve günlük hayatınıza dair görüşleriniz, kaygılarınız, kendinizle ilgili düşüncelerinizin yansımalarını görüyorum. Mutsuzluğunuzun nedenini sorguluyorsunuz. Oysa ki maddi sorununuz yok. Haberci rüyaları siz kendiniz de farkedebilirsiniz. Her rüya haberci olmaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA