Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YELLENMEK

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eminosh
Günaydınlar rüyamda bir yatakta yanımda oğlum da dahil 4 yaşında erkek çocuklarla birlikte yatıyoruz. Sonra bir bakıyorum odanın dört bir yanında erkek çocuk ağırlıklı erkekler var Sonra oğlum yataktan kaçıyor onu yakalamak için yataktan kalkarken işyerinden bir erkek arkadaşım da odadaymışeşimin işiyle ilgili bir iş yapıyor o da ve gaz kaçırıyorum.Endişeleniyorum kokar diye.Benim yanımda yatan minyon e. çocuğun gaz çıkardığını sanan arkadaşım onu gıdıklayarak oynuyor ve çocuk kahkaha atıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yoldan çok müjdeli haberler ya da sonuçlar alacağınız güzle gelişmeler var. Ancak siz bu duruma vereceğiniz tepkiye çok dikkat edin. Toplum tarafından ayıplanacak, fevri davranışlar içine girebilir, kendinizi küçük düşürebilirsiniz. Konular işinizle ilgili gibi görünüyor ya da eşinizin işi ile ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA