Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEDİ AYLIK HAMİLE OLMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jess
Merhabalar.Ben 33 yaşında dul ve çocuksuz bir kadınım, Hiç bir şekilde özel ilişkim de yok,Ve isteğim de yok.Fakat rüyamda bir kız bebeğe hamile olduğumu gördüm. Karnım 7 aylık gibi şişmiş çok mutluydum.O sıra yanı başımda gizlice benle yaşayan yeşil bir yılan gördüm,şaşırdım ve kaçmaya kalkınca beni soktu. Acı hissetmedim.ilk müdahaleyle zehri çıkardık. Ama bebeğimi kaybetmekten korktum.doktorlar çok meşguldü bir türlü teşhis konmadı ve ben bebeğimi kaybettim mi diye endişelenirken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aniden başlayan hamilelik, doğuma kadar geçen süre zarfında bir beklenti için sıkıntı çekmeyi temsil eder. Ruhunuz iki ay sonrasında yaşanacak bir müjdeye hazırlanıyor. Ancak yakınınızda birisinin neden olacağı maddi bir sorun, müjdeli durumun gelişmesini etkileyebilir. Ruhunuz bundan da tedirginlik duyuyor olmalı. Bu aralar kimseye borç vermeyin, hiç kimse için maddi yükümlülüklere girmeyin ve iki ay sonrasını bekleyin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA