Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YAZI YAZIP SİLMEK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sweety
Eski sevgilimi gördüm,kardeşinin düğünü varmış karısıyla beraber fotoğraf çektiriyolar onun üzerinde mavi lacivert 1 takım elbise var ama boynunda Avrupa'daki yargıçların kat kat fiyonklu flarından var üzerindeki kıyafete hukukçu gibi kel alaka resmiyet katmış.Dikkat çekiyoama takımına gitmemiş.Dışardayım yazı tahtasına tebeşirle bişeyler yazıp siliyorum,yazdıklarım duruyor sonlarını genelde sildiğim için yazılar çok anlaşılır deil,çıkınca ona laf atıyorum o da bana yanıt veriyo tartışıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yazı yazıp silmek.. Kendi yolunuzu çizmiş, vazgeçmiş, yeniden karar vermiş ve yeniden vazgeçmişsiniz. Bu ilişki sizi şaşkın etmiş, kararsız bırakmış. Onu gereğinden fazla önemsediğinizin şimdi farkındasınız ama iş işten geçmiş. Merak etmeyin başkaları da sizin gibi düşünüyor. O popülaritesi olan biri, herkes onu yanlış tanıyor. O, sizin anılarınızda böyle kalacak; göründüğü gibi olmayan evli bir adam, adaleti yok, belki de yalancı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA