Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YATALAK HASTANIN İYİLEŞMESİ

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Üç Çocuk Annesi
Merhaba rüyamda normalde yatalak ve uzun süredir de hiç konuşmayan anneannem ben yanındayken birden konuşmaya başlıyor gözleri eskisi gibi parlak. Ben ağlıyorum biraz. Önceleri de duyuyordun ama konuşamıyordun diyorum ona evet diyor. İyileşmiş ve iyi gözüküyor oturuyor. Küçük kızımdan bahsediyorum elimle bebek boyu kadar bir mesafe gösterip bu kadardı şimdi bu kadar oldu diyorum. 2 kg 400 gr doğmuştu diyorum. Kızımsa resmen genç kız olmuş. 2 kg 600 doğmuştu doğduğunda çok küçüktü gerçekten.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genelde yaşamın sonunu, ruhun kurtulmasını temsil eden bir rüyadır. Beden çok aciz kaldığında, ruh bu bedende korkunç ızdıraplar yaşar. Bedenden kurtuluş onun için müjdedir, muzicedir. Anneannenizin ruhu bu müjdeye hazırlanıyor olmalı, yakında ızdıraplarından kurtulacak. Bu aşamada geleceği görme yetisi kazanan ruh, belki de size kızınızın geleceğini göstermiştir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA