Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YATAĞA PİSLİK BULAŞMASI

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buket Atalay
Merhaba : rüyamda eski erkek arkadaşımla beyaz bir yataktayız, bi bakıyorum yatağa benim büyük abdestim bulaşmış ama iğrenç gözükmüyor, eski erkek arkadsm hiçbir tepki vermiyor bense paniğe kapılıp silmeye uğraşıyorum, birden başka biryerdeyim o eski erk arkadasımın annesi bir ipe beyaz bir bakliyat dizmiş herbirine dua okuyarak, banada aynısından yapıcaz, pek bir memnunum, sonrasında uyandım. Teşekkür ederim şimdiden :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski erkek arkadaşınız sizinle ilgili pek hoş olmayan şeyleri dışarıda anlatıyor olabilir. Siz bunları önemseyen birisiniz ama o aslında size kötülük yaptığını düşünmeden anlatıyor bu özel şeyleri. İpe dizilen ve okunan bakliyatlar bir büyüyü temsil ediyor. En azından dua okuyarak birisini yolundan çevirmeyi temsil ediyor. Bu kişi ile olan ilişkinizin boyutunu, süresini ve ayrılığın zamanını bilsem iyi olurdu. Bu kişi için bir büyü yaptınız mı mesela? Çok yeni ayrılık ise bu kadın sizin dönmeniz için büyü yapıyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA