Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YATAĞA ÇOCUK BIRAKMAK

10.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 2013Cnn
Köyde anneannemin evindeyim. Teyzem var dayım ve annem var ben sahura kalkıyorum yıkanmam gerek diye sonra kendimi yine yatakta buluyorum.bir türlü kalkamıyorum içimde işe yetişemeyeceğim korkusu ile çabalarken savaş arabaları tanklar geçiyor evin yanında dağa doğru telefonumu arıyorum savaş haberimi var diye bulamıyorum.o telaş ile uğraşırken yatakta yanıma görünmez biri yatmaya çalışıyor dua okuyorum yatamıyor ama çocuk bırakıyorlar kucağıma çocuğun ayakları bez bebek gibi basamıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya içinde bilincin alt katmanlarına inmişsiniz. Çabalar, bir türlü kalkamama eylemi bunu gösteriyor. Bilincin alt katmanlarında eski yaşamlarımıza dair görüntüler, anı kırıntıları bulunur. Ve genelde bu bilinç halinde haberci görünümler alabiliriz. Rüyanız çok yakında yoldan çok müjdeli bir haber ya da sonuç alacağınızı söylüyor bize. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA