Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YAŞLANMAK

05.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve sezen
Ailemle bir eve taşınmışıztarihi ve çok büyük. Evde misafir olan kişiler var. Ailemle evi temizliyoruzmisafirler uyuyorlar.Saklanır gibi herkes ışıklar kapalı gizleniyoruz ev boş gibi.Köydeki evimize geçiyoruzgeri dönmek için toplanıyoruz anneannem de yanımızda biz birileri hakkında konuşurken camın önünde bir kadın görüyoruz.Kadın ziyarete gelmişbahçede birşey inceliyor.Kadının iri masmavi gözleri ve çenesinde sakalı var.Bana sarılıp öpüyor bıraktığında yaşlanmış sakalı beyazlamıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile içinde dedikodulu konuşmalar, kaygılar ve bir değişiklikle ilgili kararsızlıklar var. Bir sıkıntıyı atarak yeni bir yaşam kurmayı düşüneceksiniz. Bu kadın size çok nazarı değen, kendisi çok sıkıntılı birisini temsil ediyor. Size destek olurmuş gibi görünüyor ama aslında için için sizi çekemiyor. Bu kadın daha da büyük sıkıntılara gebe bir hayatın eşiğinde. Ani bir haber alıp, onun yıkıldığını öğreneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA