Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YAS TUTMAK

19.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayak Humbatli
Rüyamda köydeki eski evimizdeyiz bir kadın balkonda durmuş başında siyah şal baştan ayağa siyah matemde eşi ölmüş ağlıyor bir ömür bu acıdan hic kurtulamayacağını düşünüyor ve yağmura bakıyor cokk güclü yağmur yağıyor cok güclüü ama arada sanki bu kadın benmişim gibi hiss ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer bu kadını tanıyorsanız gerçekten de evinden bir cenaze çıkabilir. Kadını tanımıyorsanız bu kadının ölen eşinin hayallerinde yer almış olabilirsiniz. İkinci ihtimal daha güçlüdür çünkü hayallerin içind eyer aldığınızda olayı kendiniz yaşarmış gibi hissedersiniz. Yeni ölenler ara boyutta, hayaller dünyasında yaşarlar. Biz uykumuz esnasında bu boyuta geçer ve onlarla birlikte oluruz. Bu konuda yaptığım yorumları okursanız daha iyi kavrayacaksınız. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarımı okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA