Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YARIŞMADA OLMAK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaşo
Bi yarışmaya katılıyoruz yarışmanın adı Harika ve bi kişi bize anlatıyo yarışmayo ve bi kapıdan bi tünele giriyoruz tünelden ilerleyip sonra kendimi merdiven inerken buluyorum sonra kapı açılıyo be kapıdan kimse çıkmıyo çıktığımda şuanki sokağımın değişik hali yanımda yeğenim var ve beni tanımıyo daha doğrusu benim tanıdığım kimse tanımıyo sonra ben yarışma kulisine gidiyorum yine ve herkes lavaboya gidiyo bende gidiyorum kendimi görünce uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki bu yaşamınızda size tamamen yabancı ruhlarla çevrilisiniz. Oysa ki yaşamda genelde ruh ailemizden olan ruhlarla birlikte oluruz. Bu hayatınız bir yarışma. Girdiğiniz tünel yaşamla ölüm arasındaki geçittir. Ve hayatınızın bundan sonrası bir yarışma niteliğinde olacak. Kendinizi keşfedeceksiniz daha doğrusu yeni bir yaşamı keşfedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA