Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YARDIM İSTEMEK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kırmızı benekli yılan
Mrb abla ben rüyamda sevdiğim kişiyle nikah kıyıyoruz herşey çok güzel ailesiyle sohbet ediyoduk. sonra uyandım. geri tekrar uyudum annemle oturuyoz diyom şurda ya yılan çıksa sonra ben dışarı çıkıyom çatıda siyah yılan ama üzeri kırmızı benekli kardeşime sarılmış kardeşim diyo gel beni kurtar ben de korkuyorm gelmem diyom annemi çağırıyom o gidiyo ben içeriye saklanıyom tekrar dışarı çıkıp bakıyorm hala kardeşimde sarılı ama yere düşmüşler karedşim yine diyo beni kurtar ben yok diyom
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşlarınızı bilmiyorum o nedenle çok da net yorumlayamam. Kardeşiniz 3 yaşında mı 30 yaşında mı bilmeden yorumlamak çok zor. İlk rüyanız zaten bir bilinçaltı rüyası. Eğer yılan korkunuz varsa ikinci rüya da öyledir. Öyle değilse bile bu rüya kardeşinize yeterince yardım edememe sıkıntısı yaşadığınızı söylüyor olabilir sadece. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA