Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YARATIKTAN KAÇMAK

05.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mentaima
Merhaba ruyamda ilk bir sınıfta arkadaşlarımlaydım sınıftakilerle birlikte el değdirmeden havada uçuruyoduk ve bazılarını yakıyoduk hiç bi temas olmadan sonrasında birden baska olaya geçtim bir odada kalmısım dışarıya bakıyorum nehir şelale gibi ama odadan çıkamıyorum içeridede yaratıl gibi şeyler var bende en sonunda elime bir alet alıp camı komple kırıyorum atlamak için ama sonra kapının zaten açık olduğunu görüyodum sanırım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duygularınızı doyasıya yaşayamıyorsunuz. Ya sizi kısıtlamışlar ya da sürekli kendiniiz kontrol ediyorsunuz. Bir korkunuz var. Kısıtlanmalar yüzünden korkunuz artıyor, kendinizi dışarıya atsanız, özgür bıraksanız kendinizi kurtulacaksınız korkularınızdan da. Artık canınıza tak edince hayatınızı değiştirmeye karar vereceksiniz sanırım. Uçma rüyanız sanırım bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA