Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YARATIK DOĞURMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asya
Ruyamda hamileydim. Bir okul tuvaletine giriyordum. Orada kendi elinle cocugumu doguruyordum fakat insan degil 5tane yzaylıya benzer bir yaratık doguruyordum. Sonra onları orda bırakıp eşimin yanına gittim karnımı gosterdim ve bak boş diyordum cıkardım dyordum. Sonra dogurdugum canlıların poposuna vurmadıgımı hatırladım ve ölmelerinden korkarak geri tuvalete geri döndüm. Hepsinin poposuna vurdum hepsi yasıyordu.ruyanın devaminda babamın kemiklerinin sızladıgını gordum. Gercek hayatta babam yasyr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkese soğuk ve acayip gelen şeyler için çaba sarfediyorsunuz ve kendinize göre başarılarınız var. Ama bunları saklıyorsunuz çünkü başkalarının sizi yargılamasını istemiyorsunuz. Sadece bir suç ortağınız var. Sizin düşüncelerinizi ya da yaptıklarınızı bilen ve hatta size yardım eden biri. Ailenizin ve özellikle de babanızın duymaması gereken şeyler bunlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA