Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YARASANIN CANLANMASI

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuzlu su
Rüyada benim eski arkadaslarimi görüyorum ve karanlik bi depo gibi bi yere iniyoruz ben ilk indigimde kapının orada bir ölü yarasa görüyorum. Kapiyi acik birakip oradan biraz uzaklasoyorum yarasa canlanio kapidan çıkıyor. Sonra siselerde su varmış ve o sirada arkadaslarim geliyor oturuyorlar duvar kenarina ben ordan bi sisenin benim oldugunu sanarak o sudan iciyorum be o suyun tuzlu deniz suyu oldugunu fark ediyorum tukuruyorum sonra kendi sisemden su iciyorum. Bu ruyanin yorumu nedir acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size yol gösteren güçleri duymaya başlayacaksınız, farkındalığınız artacak ve hayatınıza yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. Çok ihtiyaç duyduğunuz şeyler yakınınızda olmayabilir ya da kolay elde edilmeyebilirler. Başkalarının gelirinden faydalanmayı ummayın, kendi yağınızla kavrulacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA