Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YARASA GÖRMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bt
3 aylık evli 26 yaşında bir erkeğim,Bir yıldır kendime ait bir iş kurmaya çalışıyorum şu anda kurdum sayılır.çok nadir rüya görürüm.iki gün üst üste önce bana çok benzeyen bir erkek çocuğum olduğunu gördüm çocuk karımın kucağındaydı ve yeni doğmasına rağmen 1 yaşında gibiydi.ertesi gün gece vakti pencereme kocaman bir yarasa geldi ve bana korkunç bir ses tonuyla başka işler peşinde koşmamı bu işten vazgeçmemi ima eden şeyler söyledi bende onu kovdum ve kaçtı.bana yardımcı olursanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yarasa yol göstericidir, sözlerini önemsemelisiniz çünkü onlar bize kılavuzluk eden ilahi rehberlerimizin sembolleridirler. Ama siz onu kovmuşsunuz çünkü aklınız size doğru yaptığınızı söylüyor. Bence uğraştığınız işi enine boyuna bir daha değerlendirin. Erkek bebek sizsiniz; şu aralar eşinizin sevgisi sizi olumlu yönde etkiliyor olabilir. Sanki bu sevgi ve ilgi ile aslınıza dönme şansı yakalayacaksınız gibi geldi bana. Belki de iç sesinizi, kendinizi dinlemeyi öğreneceksinizdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA