Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YANMAK

15.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen derya-1
Merhaba Kahin bizim bir aile dostumuz babamı ve bizi rüyasında görmüş. Babam zekatını yardımını eksiksiz yapar fakat sigara ve alkol kullanıyor oruç tutmuyor namaz da kılmıyor. Rüyasında gören kişi babamı ve bizim tüm aileyi yanarken görmüş. Fakat ölmekten son anda büyükannem kurtarmış. Rüyayı gören kişi diğer gün gelip babama anlatmış seni çağırıyorlardı namaz kılmanı istiyorlar demiş. Tüm bunlar ne anlama gelebilir? Hepimizde bir korku oluştu. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkesin ibadeti kendinedir. Allah kimseyi, bir diğerinin günahı için aracı yapmaz. Sakın böyle şeylere inanmayın. Namaz kılıp da binlerce günaha giren insanların yanında babanız melektir, eminim. Birincisi bu bu aile dostunuz yalan söyleyerek, aklı sıra babanızı dine yönlendirmeye çalışıyor olabilir. Yok eğer gerçekten böyle bir rüya gördüyse bunun günahla bir ilgisi yok. Ailenizde bir sorun oluşabilir ama zarar görmeyeceksiniz demektir. Özellikle de büyükanneniz ölü ise ilahi destekler alacaksınız demektir. Babaanneniz sağ ise maddi bir soruna o çözüm bulacak olabilir. Babanız dikkat etsin, bu aralar kimseyle iş anlaşması yapmasın, yükümlülük altına girmesin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA