Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YANLIŞ OTOBÜSE BİNMEK

30.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Admin
Arkadaşımla bir yerden dönüyormuşuz yanlış otobüse bindik diyoruz ama gittiğimiz yer doğru. Etrafta bi kaç insan var ve heryer karanlık bir yere geçmiş oturuyoruz kardeşim den telefon geliyor ağlıyor bende ne oldu diyorum o sıra da etrafta bir sürü kurt köpekleri var biz kaçıyoruz bi kısmı hatırlamıyorum eve gidiyorum ağlayarak anlaşamadığımız bi yakınım namaz kılıyor annemle babam nerde dediğim de kurt köpekleri tarafından saldırıya uğradığını vefat etttiğini söylüyor o sırada korkarak uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Katıldığınız bir ekip, bir toplulukla ilgili seçiminiz ya da işiniz konusunda terddütler yaşayacaksınız. Yanlış tercih yaptığınızı düşünebilirsiniz ama bu doğru değil, gittiğiniz yol sizin için en iyisi. Ani bir haber alacaksınız ve büyük bir düşmanlık, düşmanların adamları tarafından tehdit edilebilirsiniz. Aileniz bu düşmanlıktan etkilenebilir. Kendilerini uyarın, dikkatli olsunlar. Çok ağladıysanız arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Bu durumda yoruma itibar etmeyiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA