Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YANGINI SÖNDÜRMEK

29.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada
Akşam vakti hava karanlık.Evdeyiz.Gökyüzü kırmızı gibi.Uçak sesleri duymaya başlıyoruz.Jetler geçiyor çoğalıyorlar.korkuyoruz fazlalaşıyorlar.Bir tanesi evin önüne düşüyor sesi duyuyoruz.Balkona çıkıcam evin önündeki ağaçlar tutuşmuş yanıyor.Çıkmıyorum bbama bağırıyorum hemen .Uzun bi hortum alıp musluğa bağlıyoruz.ben annem ablam musluğun başındayız.Babam hortumun ucuyla balkona gidiyor.yangını söndürüyor.Evin arka tarafına bakalım diyoruz.arkaya geçip pencereden bakıyoruz.Arka bembeyaz kar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir süreç, bir şirketin ya da yatırımın zarar görmesi söz konusu. Ailenizi etkileyecek bu durumdan bir miktar para harcayarak kurtulacaksınız. Eski, yalnız, sakin günleri arayabilirsiniz. Siz zaten aile olarak huzurlu insanlarsınız. Bunlar gelip geçici şeyler, yeniden eski huzurunuza geri döneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA