Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YANGIN GÖRMEK

07.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Amca
Rüyamda gri büyük bir bulut parçasını kedi olarak gordum Bulut parçası tanımadığım ancak benim olarak gördüğüm iki katlı evin üzerine doğru geldiğini,evin üzerine geldiğinde ise bir fil olduğunu gördüm Bulut fil evin her tarafını kapladı ve evin bahçesine ayaklarından ateşler saçtı daha sonra evin bir kısmı yanmaya başladı eşimin evin içerisinde olduğunu düşünerek çok korkmuş bir şekilde evin ikinci katına çıktım yukarıdan aşağıya doğru baktığımda eşimin aşağıda bahçeden beni seyrettigini gordm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir dost yüzünden çekilen sıkıntı, bir kısmet için çekilecek sıkıntılara dönüşecek. Ve bu kısmet yüzünden çok büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu bir uyarı rüyası. Evin yanması hiç hoş değildir. O nedenle bu günlerde amaçlarınız için harekete geçmeyin ve durumunuzu korumaya çalışın derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA