Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YANGIN GÖRMEK

21.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mistik
Parça parça hatırlıyorum rüyamı..bir topluluğun içindeyim ve yolun karşı tarafında oturan insanlara karşı elimi uzatıp iki tanesini onlara dokunmadan sanki doğaüstü bir güçle havaya kaldırdım.sonrasında boş bir arazide gördüm kendimi,ilerden üzerimize doğru hızla gelen bir yangın vardı ama alevler yoktu duman görüyordum, yangın yerine doğru gidiyordum çünkü kurtarmam gereken bişiler vardı. arkamdan gitme diyorlardı ama gidiyordum. yılan delikleri vardı korktum ama yılan çıkmadı ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. O nedenle doğaüstü güçler hissetmişsiniz kendinizde. Aslında ruh, yani enerji inanılmaz yetenekli ve güçlüdür ama maddi beden bu gücü kullanmasını engeller. Astral seyahat sırasında gücün bir kısmını kullanabiliriz. Bu bile bize inanılmaz gelir. Gördüklerinize gelince, onlar ara boyuttaki yeni ölenlerin hayalleri. Onların içinden geçmişsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut hakkında yazdıklarımı okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA