Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YALNIZ DANS ETMEK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen uykulu
Rüyamda hoşlandığım kişiyle tanışıyoruz sevgilisi varmışşuanda yok ama benimle tanışınca benden hoşlandığı için ondan ayrılmalıyım ama dimi dedi bende bir şey demedim sonra elini yanlışlıkla gözüme soktu hemen tuttu gel yüzünü yıkayalım dedi yıkadım geçti, sonra beni tutup piste çıkardı buz pateni vardı dans ediyormuşuz sonra tek dans ediyormuşum balerin gibi ama buz üstünde değildim insanlar beni izliyordu sonra baktım o ve bir kaç arkadaş benim dedikodumu yapıyorlardı ama kötü değildi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onun hakkında sürekli iyi, kötü, pek çok şey düşünüyorsunuz. Başka birini seveceğini ya da bu ilişkinin size zarar vereceğini. Onunla bir arada olsanız hayatın her türlü akışına daha uyumlu olacağınızı hayal ediyorsunuz ama sonra bakıyorsunuz ki yalnızsınız. Arkadaşlarınız yaşadığınız hayalleri biliyorlar sanki ama sizi ayıplamıyorlar. Bu rüya bir bilinçlatı rüyası, haberci değildir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA