Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YALINAYAK OLMAK

06.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ponçik
Tramvaya bindim ve oturdum yanımada sapık bi adam oturdu bana askıntılık yaptı. Üzerimde etek vardı ve bacaklarım kıllıydı. Eteğimi çekiştirirken sapık adam bacağıma dokunmaya kalktı bende tokat atıp kalkıp başka bir koltuğa oturdum. O anda tramvayda gerçek hayattaki eski sevgilimin yanındada hayali sevgilisi vardı.Sapık adam tam yanıma geliyordu ki eski sevgilim yanında oturan sevgilisini kaldırarak sapık adamı yanına oturttu ve beni kurtardı. Tramvaydan indiğimde yalınayak olduğumu fark ettim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sosyal çevrenizde sorunlarınızın bilinmesinden rahatsızsınız ama sevgilinize inanılmaz güveniyorsunuz; onun her durumda sizin hakkınızı savunacağını ve önceliklerini sizin önceliklerinize göre belirleyeceğinizi biliyorsunuz. Bu güven sizi sorunları düşünmekten uzaklaştırıyor. Onunla birlikteyken kendinizi sorunlardan arınmış hissediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA