Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YAKINLARINA BAKMAK

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
Rüyamda evimdeyim eşime arkadaşı işi konusunda tavsiyelerde bulunuyor böyle olmaz elle değil bilgisayar üzerinden muhasebeni tutmalısın dedi ben de evet ben de sürekli söylüyorum hatta yardimcı olurum diyorum bir türlü eski tutumunu bırakamıyor dedim sonra küçük oglumu kreşe vermisim almaya gidiyorum ogluma yemek yediriyorlar benim eteğime yogurt döküldü eteğimi çıkardım, teyzemi de oradan aldim teyzem oturur vaziyette artik teyzeme ve anneme evimde ben bakacakmışım ablam ile ben ortaklaşa kurban kestirmisiz seviniyorum birilerine söylüyorum ikimiz para kattık ve bizimde kurbanımız kesildi diyorum.3 çocuğum var işten ayrıldım eşimin işine yardımım hiç yok teyzem ve annem bakıma muhtaç değiller Yorumlarınız çok degerli tesekkur ediyorum size , sağlıcakla kalın...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annelik içgüdünüz çok gelişmiş sizin. Başkalarına bakmak için doğmuşsunuz adeta. Rüyanın tamamında eşinize, çocuğunuza, annenize ve teyzenize yaklaşımınız bunu gösteriyor. Eşinizin işine yardımcı olmak istermişsiniz mesela. Uzak duruyorsanız da içinizde bir yardımcı olma duygusu var ve bunu bastıramıyorsunuz. Anneniz ve teyzeniz muhtaç durumda değiller ama olsalar onlara bakarsınız ve hatta bu içgüdü ile olayın olmasını bekliyor bile olabilirsiniz. Rüya daldan dala atlıyor ve bu hali ile haberci değil. Sizin içsel duygularınız açığa çıkmış sadece. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA