Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YAKINLARIMIZIN ÖLÜMÜNÜ GÖRMEK

17.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ptty
Gerçek hayatta da ev temizliğine gittiğim bir kadın var.kadın ve eşi beni arabalarına doğru çağırıyorlar.kadının eşi karşıdaki bebek okulunu gösterip kızım seni oraya koysam çalışırmısın dedi hem kamuya bağlı saatin belli maaşın sigortan tam olacak.dünyalar benim olmuştu.dışarıda büyük ablam oluyor ve sessizce onu takip etmemi söylüyor onu takip ediyorum elimizde su şişeleri vardı.sessizce evimize doğru gidiyoruz ablamla birden bire çığlıklarla karşılaşıyoruz kardeşimi arıyorum bahçeye çıkıyorum ki uzanmış başı bir çukurun üstünde ağzından akan kanlar oraya akıyordu ve son nefesini veriyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız çok uzundu, kısalttım ama tamamını okudum, merak etmeyin. Bu rüya iş arayışınızın ve para ile ilgili ezikliklerinizin yansıması ile başlıyor. Rüyanızdaki iş bulma sevinci gerçek olacak. Tahmin etmediğiniz bir yerden bir şans yakalayacaksınız ama gördüğünüz kimseler sadece bir sembol, size yardım edecek olanlar onlar olmayabilir. Siz kendinizce yaşamı şu şekilde çözümlemişsiniz. Başıma çok iyi bir şey gelirse bir de çok kötü şey yaşarım; gülersem ardından ağlarım. Kardeşinizin ölümü bilinçlatınızdaki en kötü şey. Zaten genel olarak kendinizi yalnız hisseden birisiniz ve kardeşiniz sizin için çok değerli. İş bularak hayatınızın en sevinçli durumunu yaşayınca ardından kardeşinizin ölümünü görüp bedel ödemişsiniz. Rüyanızın çoğu bölümü gibi bu ölüm de bilinçaltınızdaki yargıların bir yansıması. Sakin olun; hiç bir vefat bu şekilde haber verilmez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA