Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YAKALANMAKTAN KORKMAK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Flora [evet yasak bir ilisk]
Erkek arkadasimin karisi ile yasadigi evindeydim.Gece esiyle yatak odasindaydi.Sabah uyandigimda karisi hala uyuyordu ve arkadasim birseylerle ugrasiyordu.Bir panikle odama gidip hazirlanip karisi uyanmadan evden cabucak cikmaliydim.Kiyafetlerimi giyerken arkadasimin cocuklarida odama girip benle oynamak istiyorlardi.Birden bire karisinin Cumartesi gunleri sabah 11-12ye kadar yataktan cikmadigi aklima geldi.[Bu gercektede olan bisey] Evden ciktim ve o anda uyandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yakalanmaktan korkmak.. Bu rüya haberci değil elbette. Yasak bir aşk yaşıyorsunuz ve yakalanmaktan sürekli endişe ediyorsunuz ama diğer yandan da o evde sizin de bir yeriniz olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Çelişkiler, endişeler ve elbetteki yaşadıklarınızın vicdanınıza etkisi ile görülen bir bilinçaltı rüyası bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA