Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YAĞMUR YAĞMASI

22.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şira
Rüyamda tuvalete girmek istiyorum ama tuvalette sırf erkekler var. Ablam ağaçlık bir yerde tuvaletini yap diyor. Ama bu seferde her çalının altından bir erkek çıkıyor. Sonra tuvaletimi yapmaktan vazgeçtim. Ablam Eniştem Yeğenim ve Ben sahildeyiz. Deniz kıyısındaki dalgalara ayaklarımla çarpıyorum. Bacaklarımı ıslatmaktan zevk alıyorum. Mutluyum. Sonra denizden gelen bir sis olduğunu gördüm. Sahilden uzaklaşmaya çalıştık. Ama Sis, Rüzgar ve Serpintili Yağmur etrafı kapladı. Birbirimizi göremedik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yağmur yağması.. Bir sağlık sorununu atlatacaksınız. Bu arada, bu mutluluğu yaşarken ve hayatın tadını çıkartırken aniden başka sorunların etkisi altında kalabilirsiniz. Bu durum ablanızın ailesi ile ve de sizinle ilgili olabilir. Neyse ki uzun sürmeyecek. Sis, bir süre sonra dağılacak bir sıkıntıyı temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA