Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCIYDIK'IN RÜYASI: RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada yabanciydik
Rüyamda iki ay önce vefat eden en iyi arkadasimi Sevdigim Adami ama beraber degildik gördüm ama birbirimizi tanimiyorduk. Bu ne anlama geliyor ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle başınız sağ olsun. Ölülerin ruhları vefatın sonrasında bedenden ayrılarak bir ara boyuta çıkar. Arkadaşınızın ruhu da şu anda orada ve belli bir süre de orada kalacak. Bu ara boyut bir hayaller alemidir. Ruhlar burada, adeta bir hayalin içinde yaşarlar. Ölünün geçirdiği hayat ve bu hayata ilişkin hayaller, yanılgılar, acılar, pişmanlıklar bir bir gözünün önünden geçer. Ve biz uyku esnasında bu hayallerin çekim alanına girerek onların yanına gider geliriz. Siz de arkadaşınızın hayallerinin içinden geçmişsiniz. Şimdi o kendi durumuna anlam veremiyor çünkü öldüğünü kabullenmesi henüz mümkün değil. O boyutta hayaller o kadar güçlüdür ki ruh öldüğünü anlayamaz, kendini rüyada zanneder. Kıvranır, uyanmaya çalışır ama yapamaz. hepimiz bu aşamadan geçeceğiz. Bir süre sonra kendi kendini iyileştirecek, durumunu idrak edecek ve hatta özgürlüğün tadına varacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA