Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI ÜLKEDE OLMAK

26.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AcQua
Rüyamda yabancı bir ülkededeydim. Bu ülkede eski ev arkadaşım ile birlikte birini görmeye gitmiştik. Ben ofiste bulunan akrabamın yanına uğradım. Daha sonra kendimi arkadaşım ile yol ararken buldum ve bir adam bizi yönlendiriyordu. Onun dediği yerde bir kaç kişi bize saldırmaya çalıştı ve bir tanesinde de kılıç vardı. Onları bertaraf edip kaçtık. Daha sonra eski bir evde yarı karanlık odayaydık. İçerisinde bolca sünger yastık vardı. Biraz korkuyorduk o anda 3 kişi geldi ve bir tanesi tanıdıktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tanımadığınız çevrelere girmişsiniz ya da gireceksiniz. Bir tedirginlik dönemi var. Baız konularda nasıl davranacağınızı bilemeyeceksiniz ve ayrıca bu durumun aniden sonlanmasından da endişe edeceksiniz. Ortam sizi biraz gerebilir ama olaylara iyi yönünden bakmaya çalışın ve biraz sabırlı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA