Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI ÜLKEDE OLMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse
Rüyamda New York taydim yanimda babam vardi bi kac kisi daha vardi ama hatirlamiyorum.Sag kaldirimda New York ...... bisey universitesi yaziyodu unlu bi universite ama hatirlamiyorum.Daha sonra bi kilisenin onunden gecerken oraya giriyoruz babam girerken dalga geciyo Bismillahirrahmanirrahim falan diyo kapidakilerde guluyolar.Sonra iceri giriyoruz direk gunah cikarma yerinde buluyoruz kendimizi ve babam oturuyo oraya sonra uyandim anlami nedir acaban
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada yabancı ülkede olmak.. Eğitimine devam eden biri için yabancı ülkede okumayı temsil eden bir rüya bu. Genç kızlar için yabancı biriyle evlenmeyi ve uzak ülkelerde yaşamayı temsil edebilir. Bunların hiçbirine uymayan biri için yabancı çevrelere girmeyi ve başka dinlerden olan insanlarla bir arada olmayı temsil edebilir. Kilise bazen hedefleri de temsil eder. Kiliseye giren hedeflerine ulaşır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA