Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI ÜLKEDE OLMAK

13.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sorridente
İki seferdir ruyamdayabanci bir ülke de olduğumu goruyorum. İlk rüyamda sokaklarda dolasip binalarini inceliyorum ve burasi başka bir ülke diye içimden geciriyorum ve bir binanın önüne geliyorum elçilik olduğunu düşünüyorum ama çok ihtisamli ve güzel bir bahçesi var belki de evlilikten daha fazlasi başbakanlık binasi da olabilir diyorum içeri gidiyorum bir suru takim elbiseli ciddi görünüşlü insanları görüyorum birisi bana sicakkanli davranip neden orada olduğumu soruyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diplomatik ya da resmi bazı kanallar aracılığı ile yabancı çevrelere katılabilir, yaşamınızda daha önce hiç görmediğiniz ortamlara katılabilirsiniz. Fil de kısmetin karşınızda durduğunu söylüyor. Hayatınızı bilsem daha net yorumlardım. Mesela bir öğrenci için bu rüya yurt dışında yüksek okul okumak anlamına gelebilir. Devlet memuru için yurt dışına atanma ya da geçici görevle yurt dışında bulunmayı temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA