Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI KURUMA GİRMEK

05.11.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sami özel
Kendimi özel yabancı bir kurumda gördüm (Hiren kurumu okunuşu) Beni bir süre misafir ettiler Daha sonra bana senin yeni adın ve soyadın bu diye söylendi aklımda tutamadım istediğim zaman o ülkeye gelip vatandaşı olabileceğim ve istediğim şekilde bir hayatı huzur ve rahatlık içinde yaşayabileceğim söylendi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke hayatınızdan da biraz bahsetseydiniz. Yabancı bir ülkede yaşamak için başvurunuz ya da böyle bir hayaliniz mi var? İş mi arıyorsunuz? Bu rüya iki türlü yorumlanabilir. Eğer bir bilinçaltı rüyası değilse yabancı bir ülkeye yerleşebilirsiniz. Bir başka açıdan öte alemi ziyaret etmiş olabilirsiniz. Bu durumda ilk astral seyahatinizde gördüğünüz inanılmaz şeyleri bu şekilde yorumlamışsınızdır. Astral seyahat konusunda bilginiz yoksa arama bölümüne "astral" yazarak önceki yorumlarımı okumanızı öneririm. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA