Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI DİL KONUŞULMASI

04.05.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ışık
Kolumdaki saat altın saat gibi sarı renkte telefon geliyo iş için arıyolar hiç bana hayatta iyilik yapmıycak bi arkadaşımış.fal bakmaya gerek kalmadı hadi gitdiyo.ordan çıkıyorum etraf abkıyor pat diye bi taksiye biniyorum az ilerliyince bi arapca konuşan iri yapılı bi adam beyaz gömlekli.taksiciye ben görmedim sen niye söğlemdin diyorum. sonra ingiliz konsoloskta inip içeri giriyorum eski sözlümün annesini görüyorum.onlar zaten orda yaşardı gerçekte.sonra oturan birsürü kadın
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınız sizin iç dünyanızın ürünleri. İş arıyorsunuz ve değerinizin farkına varmayanlara küskünsünüz. Ayrıca keyfinize düşkün biri olduğunuz ve kadere inandığınız anlaşılıyor. Güzel istekleriniz var ve bunların bir zamanı olduğunu düşünüyor, sabırla bekliyorsunuz. Yabancı ülkelerle ilişkili bir işte çalıştığınız da rüyalarınızdan çıkarttığım bir sonuç. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA