Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI DEVLET ADAMLARI İLE GÖRÜŞMEK

06.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aslıkerem
Rüyamda çalıştığım işyeri beni İrana iş için gönderiyordu.beyaz eski bi arabaya biniyorum. araba ile.yol üzerinde kabeye rastlıyorum eşimde ordaymış tepeden bakıyorum çok kalabalıktı.eşimle beraber oraya doğru yürüyoruz ama benim işim var dönmek zorundayım diyorum yarın arife günü dönüşte bidaha ziyaret etmiş olurum diyorum ordan ayrılıp İrana varıyorum.büyük demirli bi kapıdan beni içeri alıyorlar.oranın büyük bi devlet adamı eşi ile görüşüyorum.bana hediyeler veriyor çok iyi karşılıyorlardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İran ile alakanız var mı? Bu rüya isteklerinize kavuşacağınızı ve sıkıntınızı atacağınızı söylüyor ancak bunun için siz bir çaba sarfetmeyeceksiniz. Her şey kendiliğinden gelişecek. Yabancı devlet adamları yabancı ülkelerle resmi işlerinizin olacağını ve bunlardan kısmetler elde edeceğinizi söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA