Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI BİRİNİ GÖRMEK

18.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seydaergun
Kayınvalidemle evde oturuyoduk kapı çaldı hiç tanımadığım genç bir evli çift bir çocukları ve bir bayan daha vardı iki bayan da tesettürlüydü. Bavullarla bize kalmaya gelmişler. Adam koltuğa oturdu kayınvalidem onunla konuşurken o iki bayan odadan çıktı bende peşlerinden gittim. Eşim bizim odada uyuyordu üstünde gri atleti vardı yorgan beline kadar örtüktü. Odaya girdim bayanlar gardolaba saklanmaya çalıştı hemen ama ben engel oldum bağırmaya başladım utanmıyor musunuz siz evli adam müsait mi değil mi nasıl uyuyor bilmezsiniz falan diye ama eşim hala uyuyor odadan çıkardım onları evli olan bayana vurmaya başladım o sırada eşim geldi hiç bişey demedi evden kovduk onları gittiklerinde de camdan seyrettik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin istediğiniz dışında hayatınıza dahil olan insanlardan ve dışarıdan gelen müdehalelerden rahatsız oluyorsunuz. Bu eşinizin ailesi de olabilir başka birileri ve olaylar da. Bunun için seyirci kalmak yerine harekete geçin diyor rüyanız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA