Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI BİRİ İLE KONUŞMAK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaşar Hanım
Rūyamda annemin erkek kuzeni evlenecekmiş. Gerçek hayatta boşanmış 50 yaşında. Bize nikah şekeri olarak oyuncak bebek şeklinde gelin ve damat verdiler. Fakat bu gelin ve damat bebeği bir kadın sahiplenmek istiyordu. Kadına Tūrkçe konuştum anlamadı sonra do you speak tūrkish? dedim kafasıni hayir şeklinde salladı. Sonra do yo speak english? dedim. O da evet der şeklinde kafasini salladı. Ben gerçek hayatta çok fazla ingilizce bilmiyorum. Sonra ben bu kadına ingilizce bir şeyler söyledim. Kadın söylediklerimi duyunca sinirlendi beni dışlamaya başladı sonra ben gelin ve damat bebekleri aldim yukarı sanırım dolabın ūstūne koydum gelin bebek bizim tarafa bakıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anne tarafınızdan birinin evlenmesi ve bu evlilik sırasında pek de anlaşamayacağınız biri ile gerginlik yaşamanız söz konusu. Yalnız biblo, bu evliliğin rafa kalkacağını anlatıyor. Belki de bahsi geçen kişi evlenmeye kalkacak ama aileyi sizin gibi o da beğenmeyecek ve geri adım atacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA