Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YABANCI BİRİ İLE BİRLİKTELİK

01.07.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elife
Kalabalik yerlerdeydim erkeklerin cok oldugu parti verilen girmek istemedim. Ordan ciktiktan sonra ecnebi bir erkek karsima cikti ve elimden tuttu . Uzun boylu masmavi gözleri vardi. Beni yemege götürdü . Dilini anlamiyordum birden almanyadaki oglan kardesim belirdi adamin dediklerini o bana tercüme ediyordu. Yanimda birde bir. Bucuk yasindaki kizim vardi . Hep birlikte lokantaya girdik .ecnimi adam ortaki masayi istedi masa doluydu ve masa icin tartisyordu bende kolundan tuttup fark etmez ddm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkeklere karşı çekingen tavırlarınız var ama sanırım evli de değilsiniz ya da en azından bir ilgi beklentiniz var. Yabancı ülke vatandaşlarından biri ile ya da alışkın olmadığınız çevrelere ait bir insanla karşılaşabilir ve ondan hoşlanabilirsiniz. Bu kişi ile bir iş ilişkiniz olacak ama aynı zamanda da sizi kendine doğru çekecek bu kişi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA